293D476X9025E2TE3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 11 493
Datasheet
Similar
In Stock: 664
In Stock: 131
In Stock: 512
Direct
KEMET
In Stock: 310
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 256
Upgrade
KEMET
In Stock: 884
In Stock: 852
47 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 600mOhm