IHLP6767GZER3R3M51 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 208
Datasheet
3.3 µH Shielded Molded Inductor 32.2 A 3.27mOhm Max Nonstandard