IHLP2525CZER220M1A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 8
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Similar
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
22 µH Shielded Molded Inductor 2.9 A 135mOhm Max Nonstandard