IHLP1212BZER1R5M11 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 1 293
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
1.5 µH Shielded Molded Inductor 3.8 A 32mOhm Max Nonstandard