CRCW2512100KFKEHHP is out of stock and can be placed on backorder.
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 21 354
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 328
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film