CRCW120620K0FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 90 976
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 5 000
Datasheet
Similar
Similar
Direct
Bourns Inc.
Direct
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Panasonic Industry
20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film