U91030005
DigiKey Part Number
4441-U91030005-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
U91030005
Description
IND. NDIR CO2 SENSOR 10% VOL
Accuracy
±5%
Operating Temperature
-20°C ~ 60°C
Voltage - Supply
4.5V ~ 5.5V
Current - Supply
30mA