7M25072001
DigiKey Part Number
887-2546-2-ND - Tape & Reel (TR)
887-2546-1-ND - Cut Tape (CT)
887-2546-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
7M25072001
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz ±7ppm Crystal 9pF 4-SMD, No Lead
Category
Frequency Tolerance
±7ppm
Mfr
Load Capacitance
9pF
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequency
25 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability
±18ppm
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)