82A0111-22-F868-9 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
In Stock: 0
Datasheet
22 AWG Hook-Up Wire 154/44 White 600V
82A0111-22-F868-9
DigiKey Part Number
82A0111-22-F868-9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82A0111-22-F868-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Series
Jacket (Insulation) Thickness
0.004" (0.09mm)
Packaging
Bulk
Voltage
600V
Part Status
Active
Operating Temperature
150°C