100G0111-2.50-9
DigiKey Part Number
484-100G0111-2.50-9-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
100G0111-2.50-9
Description
HOOK-UP STRND 13AWG WHITE FEET
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
13 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 37/0.0114" White 1300V Enter Number of Feet in Order Quantity
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.100" (2.54mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.010" (0.25mm)
Packaging
Digi-Spool®, Continuous Spool
Length
Enter Number of Feet in Order Quantity
Part Status
Active
Voltage
1300V
Cable Type
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C