CGA5L3X7R2E683M160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1 650
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 1 085
Datasheet
Direct
Murata Electronics
0.068 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)