C2012X7R2E153M125AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 5 465
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2 762
Datasheet
Similar
Direct
Knowles Syfer
Direct
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
0.015 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)