C1005X6S1C474K050BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 84 540
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 99 469
Datasheet
0.47 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)