PHUA3015-30A-21-000
DigiKey Part Number
445-181629-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PHUA3015-30A-21-000
Description
VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
DC Motor Vibration, Piezo (Haptic) 12VDC
Category
Function
Vibration, Piezo (Haptic)
Manufacturer
TDK
Voltage - Rated
12VDC
Series
Size / Dimension
Rectangular - 1.181" x 0.591" (30.00mm x 15.00mm)
Packaging
Tray
Termination Style
Solder Pad
Part Status
Active
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C