CGA5L2X7R2A683M160AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 3 020
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1 180
Datasheet
Upgrade
Similar
0.068 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)