UMK325BJ106KM-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 74 104
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 13 374
Datasheet
Samsung Electro-Mechanics
Similar
KEMET
10 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)