UMF325B7224KNHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Knowles Syfer
0.22 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)