QMK316B7333KL-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 905
Datasheet
TDK
In Stock: 545
Murata Electronics
In Stock: 28 765
KYOCERA AVX
Chemi-Con
Upgrade
KEMET
Upgrade
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
0.033 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)