JMK325AC6107MMHP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 1 920
Datasheet
100 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric)