AMK107BBJ106MK-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 70 785
Datasheet
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 7 896
Datasheet
Similar
Similar
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 40
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
10 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)