GT10D-300-300-0.25-0
DigiKey Part Number
1168-GT10D-300-300-0.25-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GT10D-300-300-0.25-0
Description
THERMAL PAD 300X300MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 300.00mm x 300.00mm Square
Category
Outline
300.00mm x 300.00mm
Thickness
0.0098" (0.250mm)
Thermal Conductivity
1.5W/m-K