1532D-100.000K33DTSTK
DigiKey Part Number
4309-1532D-100.000K33DTSTKTR-ND - Tape & Reel (TR)
4309-1532D-100.000K33DTSTKCS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1532D-100.000K33DTSTK
Description
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±15ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Strip
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)