510JCA200M000CAG is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510JCA200M000CAG
DigiKey Part Number
863-510JCA200M000CAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510JCA200M000CAG
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
23mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA