XLP525195.312500I
DigiKey Part Number
800-XLP525195.312500ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLP525195.312500I
Description
XTAL OSC XO 195.3125MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
195.3125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
41mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)