ERJ-P06J121V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 16 213
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 13 760
Datasheet
Upgrade
Upgrade
Parametric Equivalent
In Stock: 40
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Parametric Equivalent
Vishay Dale
Vishay Dale
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
YAGEO
120 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film