UMA-24-60-1
DigiKey Part Number
Z8016-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UMA-24-60-1
Description
SAFETY MAT 24X60 M8 BLK 100M
Cable Length
5.12" (130.0mm)
Operating Temperature
-10°C ~ 55°C
Width
24.00" (609.6mm)
Length
60.00" (1524.0mm)