UMA-24-18-1
DigiKey Part Number
Z8013-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UMA-24-18-1
Description
SAFETY MAT 24X18 M8 BLK 100M
Cable Length
5.12" (130.0mm)
Operating Temperature
-10°C ~ 55°C
Width
24.00" (609.6mm)
Length
18.00" (457.2mm)