UWG1A330MCL1GB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 1 282
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 441
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
33 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C