PZU6.2B3A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Datasheet
Central Semiconductor Corp
In Stock: 16
Diodes Incorporated
Zener Diode 6.2 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323