PZU4.7B3A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 65
Datasheet
Similar
In Stock: 0
In Stock: 104
Central Semiconductor Corp
Zener Diode 4.7 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323