BZX84-C30,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 4 726
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2 880
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Comchip Technology
onsemi
Zener Diode 30 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB