BZX84-C2V7,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 656 292
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 818
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6 000
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
In Stock: 9
Diotec Semiconductor
onsemi
Zener Diode 2.7 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB