BZX84-C18,235 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 454
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 170
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2 988
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5 789
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
Zener Diode 18 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB