BZX585-C4V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 45
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 94 014
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523