BZX585-C30,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 21 234
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 7 900
Datasheet
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Zener Diode 30 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523