BZX384-C33,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
onsemi
Datasheet
onsemi
In Stock: 50
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 33 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323