BZX384-C22,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Rohm Semiconductor
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 22 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323