BZX384-B75,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 923
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 2 723
Rohm Semiconductor
Zener Diode 75 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323