BZX384-B6V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 6
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8 510
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 143 046
Rohm Semiconductor
Zener Diode 6.2 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323