BZX384-B3V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 5 650
Datasheet
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 3.6 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323