BZX384-B33,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 50
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 33 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323