BZX384-B2V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9 979
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2 732
Datasheet
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 2.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323