BZX384-B20,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 13 409
onsemi
In Stock: 5
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 20 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323