BZX384-B13,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 11 235
onsemi
In Stock: 1 570
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
In Stock: 7
Zener Diode 13 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323