BZX384-B10,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 41 292
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 728
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Similar
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 10 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323