GRT21BR60J106ME01L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 41 730
Datasheet
10 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)