GRM31MR71H684KA88L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 5 915
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 195 842
Datasheet
Direct
TDK
Upgrade
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
0.68 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)