DLW43MH201XK2L
DigiKey Part Number
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW43MH201XK2L
Description
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 110mA DCR 4.5Ohm
EDA/CAD Models
DLW43MH201XK2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
4.5Ohm
Voltage Rating - DC
20V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max)
0.114" (2.90mm)
Inductance @ Frequency
200 µH @ 100 kHz
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Current Rating (Max)
110mA