BLM21SP601SH1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 2 197
Datasheet
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2.3A 60mOhm