4403063885547-LVDT-GF-25-A2
DigiKey Part Number
3939-4403063885547-LVDT-GF-25-A2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4403063885547-LVDT-GF-25-A2
Description
SENSOR LVDT 25MM HI-REL
Customer Reference
Detailed Description
25mm High Reliability
Manufacturer
Milont Technology Co., Ltd
Linear Range
25mm
Series
Size / Dimension
28.7mm